Az összes ajánlatunk: 353 db állás

Adminisztrációs gyakornok

(Fót)

hivatkozási szám: ZG-2020

A világ vezető gyártó cégének fóti központjában rezgésdiagnosztikai és irányítástechnikai vezérlőrendszerek összeszerelésével foglalkoznak, melyet egyedi vevői megrendelések alapján készítenek el. A berendezéseket olaj- és gázipari létesítmények energiaellátására, illetve gáztranzit vezetékek nyomásfokozó kompresszor állomásainál alkalmazzák szerte a világban. Az erőforrások bővítésének köszönhetően több munkakör is megnyílt, így az alábbi pozícióra is várunk jelentkezőket!

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Hulladéknyilvántartás vezetése,
  • Éves környzetvédelmi bevallásokban való részvétel,
  • Oktatások dokumentálása, szervezése,
  • HSE programok szervezésében való részvétel,
  • Kommunikáció készítés, faliújság frissítés,
  • Dolgozói észrevételek, bejárásokon talált hiányosságok teljesítésének nyomonkövetése,
  • Statisztikák, kimutatások készítése,
  • Dokumentum formázás,
  • Adatok online rögzítése,

Elvárások:

  • Folyamatban lévő egyetemi/főiskolai tanulmányok
  • Középfokú angol nyelvtudás előnyt jelent
  • MS Office ismerete
  • Önálló munkavégzés, cél és határidő orientált látásmód

Amit kínálunk:

  • Telephelyi konditerem ingyenes használata
  • Dinamikus, fiatalos csapatban való munkavégzés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkavégzés helye: Fót - Budapestről céges buszok közlekednek
  • Br. 1300 Ft-os órabér