Az összes állásajánlatunk a rendszerben: 284 Állás

Bér és TB ügyintéző

(Tatabánya)

hivatkozási szám: FD-576

Tatabányai partnerünk csapata egy új kollégával bővülne, szervezeti változás miatt. Olyan tapasztalt BÉR ÉS TB ÜGYINTÉZŐ számára kínálunk most lehetőséget, aki szívesen csatlakozna egy stabil, pozitív életszemléletű, magas szakmai színvonalon dolgozó csapathoz.

Feladatok:

  • Munkaidő nyilvántartás kezelése, ellenőrzése, javítása, egyeztetése, dokumentálása
  • Bérelszámolási folyamat, valamint a TB kifizetőhely miatti feladatok ellátása kb. 400-500 fő vonatkozásában
  • Kapcsolattartás TB-vel és pénztárakkal
  • Havi bér és TB jelentések összeállítása, megküldése a hatóságok felé
  • Munkaügyi és statisztikai jelentések összeállítása, adatszolgáltatás NAV felé
  • Könyveléssel történő kapcsolattartás

Elvárások:

  • Bér és TB ügyintézői végzettség
  • Min. 1-2 év bér és TB ügyintézői szakmai tapasztalat
  • Nexon számfejtési szoftver ismerete
  • Precíz munkavégzés
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Csapatjátékos attitűd

Amit kínálunk:

  • Stabil, folyamatosan bővülő nagyvállalati háttér
  • Munkába járás kiemelkedő támogatása, albérlettámogatási lehetőség
  • Versenyképes alapbér és béren kívüli juttatások