Az összes ajánlatunk: 353 db állás

Bérszámfejtő és tb ügyintéző

(Pest megye)

hivatkozási szám: BA-2006

Dél-Pest megyei nemzetközi hátterű 1400 főt foglalkoztató autóipari partnerünkhöz, a bővülő feladatok ellátására Munkaügyi-, bér- és tb ügyintéző kollégát keresünk. Autóval történő bejárás támogatása mellett céges buszjárat igénybe vehető a környező településekről: Budapest, Budaörs, Érd, Herceghalom, Tárnok, Pusztaszabolcs, Ercsi, Szárliget, Székesfehérvár, Tatabánya

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Néhány fős csapat tagjaként teljeskörű társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok ellátása
  • Munkaszerződés módosítások és munkáltatói tájékoztatók elkészítése, a vállalat szervezeti változásainak nyomon követése a bérrendszerben
  • Munkavállalók be és kiléptetéséhez köthető feladatok ellátása, pl. munkaviszony megszűnéséhez köthető hivatalos nyomtatványok elkészítése
  • Adó, járulék, táppénz adatok rögzítése
  • Munkaidő nyilvántartás kezelése, ellenőrzése, javítása
  • Bérszámfejtési bizonylatok előkészítése, rögzítése a bér-tb rendszerbe, munkavállalók munkabérének és egyéb juttatásainak számfejtése
  • Munkáltatói igazolások elkészítése, levonások rögzítése, kezelése
  • Bérszámfejtéshez kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, kimutatások, statisztikák készítése

Elvárások:

  • Közép, - vagy felsőfokú munkaügyi és/vagy TB ügyintézői végzettség
  • Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat TB kifizetőhelyi gyakorlattal
  • Adó, járulék, munkajogi és a kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete és gyakorlati alkalmazásában való jártasság
  • NEXON Bér program ismerete
  • Alapos, megbízható, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Alapbéren felüli juttatások, cafeteria, ingyenes egészségügyi szűrővizsgálatok, tréningek
  • Nemzetközi munkakörnyezet, mégis családias légkör
  • Ingyenes vállalati buszjárat / bejárás támogatás