Az összes ajánlatunk: 282 db állás

Beszállítói Minőségügyi Mérnök - RoHS

(Budapest)

hivatkozási szám: KG-792

Partnercégünk, vezető globális amerikai multinacionális vállalat, mely hazánk első-számú munkáltatójának számít. A modern technológiákkal működő és a folyamatos fejlesztéseket szem előtt tartó vállalat tervezi és telepíti azokat az iparágvezető technológiákat, amelyek a világot energiával töltik fel. Szállítja, átalakítja, automatizálja és optimalizálja az energiát annak érdekében, hogy biztonságos, hatékony és megbízható elektromos energiát biztosítson ipari és lakossági ügyfelei számára. Az EMEA régió támogatására, projektmunkára keresünk mérnök kollégát az alábbi pozícióba.

Feladatok:

  • az EMEA régiót támogatva az ipari és lakossági elektromos megszakítókba épülő alkatrészek Európai Uniós szabályozásnak megfelelő beszállítói oldali megfeleltetése, ellenőrzése
  • szoros együttműködés a mérnökséggel, a beszerzőkkel globális szinten (pl. Lengyelország, Spanyolország)
  • változtatási kérelmek, műszaki rajzok dokumentálása, dedikálása a beszállítók felé
  • adatok begyűjtése, ezek feltöltése a belső rendszerbe
  • aktív részvétel folyamat fejlesztésekben

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • aktív, folyékony angol nyelvtudás
  • minőségbiztosítási- és műszaki szabványismeretek
  • műszaki rajzolvasási gyakorlat
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • csapatjátékos

Amit kínálunk:

  • 1 éves határozott idejű projektmunka
  • nemzetközi munkakörnyezet
  • béren felüli juttatások, cafeteria
  • fitness terem / jógastúdió használata
  • canteen