TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 441 db állás

Betanított öntödei munkás

(Győr, Győr-Moson-Sopron megye)

Hivatkozási szám KB-199

Győrben működő autóipari beszállító vállalathoz az alábbi pozícióba keresünk munkavállalókat: Betanított öntödei munkás

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • öntvények tisztítása
  • öntvények leszedése (nehéz fizikai munka, 20-40 kg közötti öntvényekről van szó)
  • olvasztáshoz előkészítő tevékenységek
  • olvasztáshoz szükséges berendezések kezelése
  • ellenőrzési feladatok ellátása folyékony fém előállításnál

Elvárások:

  • fémipari tapasztalat (8 általános iskolai végzettség)
  • 12 órás munkarend vállalása
  • egészségügyi alkalmasság, érvényes tüdőszűrő lelet
  • munkaidőkeret vállalása

Amit kínálunk:

  • kiemelt bérezés
  • bónuszok
  • ingyenes szálláslehetőség
  • cafetéria
  • munkába járás támogatása