Az összes ajánlatunk: 270 db állás

CNC esztergályos

(Budapest)

hivatkozási szám: KB-171

Német hátterű, precíziós fröccsöntő szerszámokat gyártó budapesti partnercégünk részére kapacitás bővítés miatt, hosszú távú együttműködésre keresünk munkatársakat.

Feladatok:

  • esztergagépeken különböző nagyságú és súlyú munkadarabok simítása (kis darabszámos és sorozat is)
  • Hardinge / DMG Mori Seiki / DMG Beta, Siemens esztergagépek programozása, beállítása, kezelése
  • kész munkadarabok ellenőrzése a megadott gyártási paraméterek alapján

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • szerszám-, gépgyártásban eltöltött néhány éves szakmai gyakorlat
  • keményesztergálási tapasztalat
  • tapasztalat egyedi és kis sorozatok gyártásában
  • programozási ismeretek, jó rajzolvasási készség
  • hétköznapi, 2 műszakos munkarend vállalása (a későbbiekben 3 műszakos munkavégzés várható)
  • önálló, precíz, felelősségteljes, minőségi munkavégzés

Amit kínálunk:

  • biztonságos és folyamatosan fejlődő munkakörnyezet (új gyártócsarnok építése folyamatban)
  • alapbéren felüli juttatások