TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 262 db állás

CNC gépkezelő

(Győr)

Hivatkozási szám BD-1419

Végesek a megtakarításaid? Jelentkezz most és légy te az első, akit a járványügyi helyzet lezajlása után hívni tudunk!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • CNC esztergák, marógépek, fogazógépek, leppelő-gépek (szabadszemcsés megmunkálás) és tesztelőgépek folyamatos termelésének biztosítása
  • PLC vezérlésű berendezéseken való munkavégzés
  • Vizuális ellenőrzés, mérőeszközös mérések végrehajtása és karbantartása
  • Szerszám, lapkacserék, termékátállások lebonyolítása
  • Korrekciók elvégzése
  • Munkautasítás szerinti pontos, precíz munkavégzés, a tevékenység pontos dokumentálása
  • Biztonságos munkavégzés, rendezett és tiszta munkakörnyezet fenttartása

Elvárások:

  • Fémipari végzettség, forgácsoló végzettség
  • Esztergálásban, marásban szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajz olvasás alapszinten
  • Gépipari mérések és kézi mérőeszközök ismerete (mikrométer, furatmérők, tolómérő)
  • Autóipari tapasztalat előny
  • 12 órás folyamatos munkarend , 3+3

Amit kínálunk:

  • Alapbér bruttó 300.000 Ft
  • Béren kívüli juttatások: műszakpótlék (délután 14-22 óra között 30 %; éjszaka 22-06 óra között 45 %), túlórapótlék, mozgó bér, munkába járás térítése (100 % tömegközlekedés esetén; 15 Ft/km gépkocsival)
  • Kiemelkedő cafetéria rendszer: éves bruttó 403.500 Ft
  • Kedvezményes étkezési lehetőség, szociális juttatási csomag
  • Biztos, stabil munkahely
  • Magas technológiájú, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • Karrierlehetőség