TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
Szeretnék több állásajánlatot! Maradok ennél az egynél!

Az összes ajánlatunk: 393 db állás

CNC gépkezelő

(Kunszentmiklós)

Hivatkozási szám SS-244

Világszerte ismert, villamosipari vállalat Kunszentmiklóson hosszú távú, stabil munkahelyet kínál. Fejlődési és előre lépési lehetőséggel, modern munkakörnyezetben.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • CNC stanc és élhajlító gépkezelés,
  • Korrekciózás, szerszámcsere
  • A szerszámok folyamatos karbantartása
  • Gépnél történő programozás

Elvárások:

  • CNC gépkezelő, mechatronikus vagy fémipari végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Mérőeszközökkel való mérés
  • Műszaki rajzolvasás

Amit kínálunk:

  • Napi 8 órás munkavégzés
  • 3 vagy 4 műszakos munkarend
  • Bejelentett munkaviszony
  • Határozatlan idejű szerződés (3 hónap próbaidő)
  • Alapbér+műszakpótlék
  • Cafetéria első naptól kezdve
  • Nagyvállalati, de családias légkör
  • Komoly betanítás és folyamatos mentorálás
  • TELJES utazási támogatás autóval történő munkába járás esetén
  • INGYENES szálláslehetőség távolról érkező munkavállalóknak
  • 13. havi fizetés