Az összes ajánlatunk: 270 db állás

Csomagoló gépbeállító

(Budapest)

hivatkozási szám: MY-651

Megbízónk, az épületgépészeti piac számára állít elő termékeket, melyeket a végfelhasználás során víz- és gázcső-hálózatok, fűtési és klímarendszerek beépítésekor használnak. Megnövekedett feladataik ellátása érdekében keresünk munkatársat az alábbi pozícióba.

Feladatok:

  • automata és kézi csomagoló-, dobozoló gépek beállítása és üzemeltetése
  • fóliacsere, nyomat- és méret beállítások
  • a szükséges segédanyagok készletének nyomon követése, készletcsökkenés jelzése a raktárvezető felé
  • a kézi csomagolók munkájának segítése, ellenőrzése a raktárvezető irányításával
  • hibás termékek, csomagolások kiszűrése
  • részvétel karbantartási feladatokban
  • a gépek körüli tisztaság és rend fenntartása

Elvárások:

  • szakmunkás / szakközépiskolai végzettség
  • 1-2 éves gépbeállítói szakmai tapasztalat
  • megbízható, önálló munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend vállalása hétfőtől-péntekig

Amit kínálunk:

  • alapbéren felüli juttatások
  • műszakpótlékok
  • fejlődő termelő környezet
  • tanulási lehetőség
  • hosszú távú munkalehetőség