TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 337 db állás

Csőszerelő

(Győr)

Hivatkozási szám MV-851

Győri nemzetközi hátterű ipari szolgáltató partnercégünk megbízásából keresünk az alábbi pozícióba munkatársat: CSŐSZERELŐ

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Karbantartási és hibaelhárítási feladatok elvégzése és dokumentálása az alábbi területeken:
  • - Csővezeték rendszerek
  • - Szociális épületcsoportok berendezései
  • - Hideg vizes rendszermű klíma berendezések
  • - Légtechnikai berendezések
  • - Ipari kapuk

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség (kiemelten: csőszerelő)
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 éves releváns munkatapasztalat
  • Nyitottság az új technológiák megismerése, elsajátítása iránt
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Előny:
  • Német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási rendszer, választható béren kívüli juttatások
  • Multinacionális háttér
  • Munkába járás támogatás
  • Képzési lehetőségek a szakmai fejlődés támogatására
  • Számítható, tervezhető munkarend