TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 399 db állás

Customer Interface Specialist

(Budapest)

Hivatkozási szám PM-2848

Our partner is a worldwide known multinational company focusing on health care and agriculture. Now they are looking for a Customer Interface Specialist to support OTC process on the Hungarian market.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Ensure constant alignment on Order To Cash (OTC) process
  • Validation of orders received from customers
  • Interact and communicate with customers to manage portfolio of customers in Hungary
  • Keep contact with internal departments and other support functions

Elvárások:

  • College/University degree
  • 1-2 years' experience in supply chain/administration/commercial/customer service
  • Advanced level of English
  • Good Excel knowledge
  • Experience in SAP and SalesForce is an advantage
  • Good communication skills and customer-oriented approach

Amit kínálunk:

  • Multinational company and modern working environment
  • Attractive compensation package
  • Training and development opportunities