TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 528 db állás

Darukezelő

(Győr)

Hivatkozási szám TD-1401

Szeretnél nyugodt, családias környezetben dolgozni, ahol fontos a munkahelyi megbecsülés és magas az alapbér? Akkor nálunk a helyed! Jelentkezz most! Multinacionális győri autóipari partnercégünk termelésének növekedése miatt DARUKEZELŐ pozícióba keresünk munkatársakat.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Kész termékek emelőgéppel történő mozgatása

Elvárások:

  • Darus végzettség
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Önálló munkavégzés
  • Előny jelent:
  • Darukezelő munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bruttó 261.000 Ft-os havi alapbér
  • műszakpótlék, túlórapótlék
  • mozgóbér (10 %-ig terjedő)
  • munkába járás térítése (100% tömegközlekedés esetén; 15 Ft/km gépkocsival történő bejárás esetén)
  • kiemelkedő cafeteria rendszer: bruttó 403.500 Ft / év
  • kedvezményes étkezési lehetőség, szociális juttatási csomag
  • biztos, stabil munkahely