TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
Szeretnék több állásajánlatot! Maradok ennél az egynél!

Az összes ajánlatunk: 393 db állás

Diákmunka-Gyakornoki állás Gönyűn

(Gönyű)

Hivatkozási szám SW-2213

Gönyűi partnerünk részére keresünk gyakornokokat HR, pénzügy, logisztika és mérnökségi területekre!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Adminisztráció
  • Területekkel történő szoros együttműködés
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Kollégák napi munkájának támogatása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • 18. életév betöltése
  • Felsőfokú, szakirányú tanulmányok

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Munkába járás támogatás, 25Ft/km, vagy bérlet térítés 86%-ban
  • Fiatalos csapat
  • Tanulmányokkal összeegyeztethető, rugalmas munkavégzés