Elektrikus
Győr

Elektrikus

Hivatkozási szám WHC01273
Elektrikus

Győr Vissza Elektrikus Hivatkozási szám WHC01273

Győri nemzetközi ipari szolgáltatásokkal foglalkozó partnercégünk részére keresünk: Elektrikus munkatársat.

Feladatok

  • A közép- és kisfeszültségű berendezések üzemeltetése, ellenőrzése, kapcsolások elvégzése
  • A berendezések hatékony működésének és rendelkezésre állásának biztosítása
  • Üzemzavar elhárítás
  • Az üzemvitelhez tartozó dokumentációk kezelése

Elvárások

  • Erősáramú villanyszerelő, technikus végzettség és/vagy villamos alállomás kezelői/villamos mű kezelői bizonyítvány
  • Min. 3 éves villamos területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • 12 órás műszakrend vállalása

Ajánlatunk

  • Választható béren kívüli juttatások
  • Multinacionális háttér
  • Képzési lehetőségek a szakmai fejlődés támogatására