TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 660 db állás

Elektrikus

(Győr)

Hivatkozási szám PL-2827

Győri nemzetközi ipari szolgáltatásokkal foglalkozó partnercégünk részére keresünk Elektrikus munkatársat.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • A közép és kisfeszültségű berendezések üzemeltetése, ellenőrzése, kapcsolások elvégzése
  • A berendezések hatékony működésének és rendelkezésre állásának biztosítása
  • Üzemzavar elhárítás
  • Az üzemvitelhez tartozó dokumentációk kezelése

Elvárások:

  • Erősáramú villanyszerelő, technikus végzettség és/vagy Villamos alállomás kezelői/villamos mű kezelői bizonyítvány
  • Minimum 3 éves villamos területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Előny:
  • Német nyelv ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Választható béren kívüli juttatások
  • Multinacionális háttér
  • Képzési lehetőségek a szakmai fejlődés támogatására