TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 424 db állás

Elektronikai összeszerelő

(Fót)

Hivatkozási szám JG-1065

Fótra, igényes gyártókörnyezettel rendelkező cég számára, elektronikai összeszerelő munkakörbe keresünk munkatársakat! A bejárást segíti a cég INGYENES céges buszjárattal több településről.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • irányítástechnikai, diagnosztikai szekrények elektronikai, mechanikai összeszerelése
  • mechanikus és elektromos rajzok, dokumentációk értelmezése
  • alkatrészek, rajzok, eljárások, cikkszámok beazonosítása, vizsgálata
  • alapvető kéziszerszámok, mérőeszközök használata
  • gépek, mozgatható kocsik használata
  • alapvető számítógépes rendszerek használata
  • LEAN tevékenységek aktív támogatása

Elvárások:

  • műszaki vagy elektronikai területen szerzett középfokú végzettség
  • 2-3 éves szakirányú tapasztalat
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • önálló, precíz munkavégzés
  • alapfokú angol nyelvtudás előny
  • villanyszerelői végzettség előny
  • alapszintű SAP ismeretek előny

Amit kínálunk:

  • kulturált munkakörnyezet
  • hosszú távú munkalehetőség
  • professzionális szakmai háttér