TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 399 db állás

Esztergályos

(Nemesvámos)

Hivatkozási szám TA-452

Esztergályos kollégákat keresünk öntvények gyártásához, melyek az ipari gázturbina piacra készülnek.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • • Sorozatgyártásban termelő esztergagépek beállítása, átállás elvégzése, gépek üzemeltetése
  • • Minőségi önellenőrzés elvégzése
  • • Gyártás dokumentálása
  • • Gépek, eszközök napi karbantartása

Elvárások:

  • • Gépi forgácsoló végzettség
  • • Egyetemes- vagy félautomata esztergagépen szerzett tapasztalat
  • • CNC gépen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • • Versenyképes juttatások (13. havi fizetés, cafetéria, havi és éves bónusz)
  • • Törvényi előírásnál magasabb műszakpótlék
  • • Munkába járás támogatása
  • • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • • Egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári befizetés
  • • Vállalati rendezvények, sport programok
  • • Egészségfejlesztés: egészségügyi szűrőprogramok, gyümölcsnap