TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 546 db állás

Folyamatmérnök

(Marcali)

Hivatkozási szám HZ-2861

Somogy megyei német tulajdonú gyártópartnerünk megbízásából keresünk FOLYAMATMÉRNÖK munkatársat.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Termék kivitelezhetőségének ellenőrzése rajz/dokumentáció és technológia alapján,
  • Határidő meghatározása és követése a szériagyártás engedélyezéséig,
  • Munkafolyamatok sorrendjének meghatározása; Technológia felügyelete,
  • Műveleti terv és darabjegyzék összeállítása, folyamatos aktualizálása,
  • Kalkulációk készítése és ellenőrzése; Normaidők felügyelete,
  • Gyártási előírások, gépbeállítási-, csomagolási utasítások elkészítése,
  • A sorozatgyártás optimalizálása, költségek és minőség tekintetében,
  • Részvétel gyártóeszközök, szerszámok fejlesztésében, kivitelezésében,
  • LEAN folyamatok koordinálása; Új technológia bevezetése.

Elvárások:

  • Gépész-, Villamos-, vagy Mechatronikai mérnök végzettség
  • Középszintű német és/vagy angol nyelvtudás
  • Min. 3 éves folyamat-tervezési területén szerzett tapasztalat
  • Számítástechnikai ismeretek: MS Office, CAD (AutoCad)
  • Tervezési gyakorlat, műszaki rajzolvasás
  • Előny: LEAN ismeretek és gyakorlati tapasztalat, ERP rendszerek / 3D tervezőprogram (CREO) ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér , célprémium rendszer , 13. havi fizetés
  • Cafeteria juttatások, mobiltelefon
  • Nemzetközi munkakörnyezet; Németországi kiküldetések