TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 546 db állás

Folyamatmérnök gyakornok

(Győr vonzáskörzete)

Hivatkozási szám GR-3040

Győri autóipari partnerünk részére keresünk nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező folyamatmérnök gyakornokot. Ha bármi kérdésed lenne, nyugodtan keress minket az alábbi telefonszámon: +36 30 377 7218

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • A folyamatmérnökök napi munkájának támogatása
  • Microsoft Excel táblába adatok felvitele, vezetése, munkautasítások kihelyezése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Mérnök szakirányú tanulmányok
  • Angol és / vagy német nyelvtudás
  • Erős Microsoft Excel ismeret
  • Legalább heti 3-4 nap vállalása

Amit kínálunk:

  • Rugalmas, tanulmányokkal összeegyeztethető munkarend
  • Szuper munkahelyi légkör
  • Br. 1000 Ft-os órabér
  • Hosszútávú diákmunka