TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 280 db állás

Gépbeállító operátor

(Zalaegerszeg)

Hivatkozási szám SS-1229

A WHC Személyzeti Szolgáltató Kft. zalaegerszegi partnercége számára, felvételt hirdet gépbeállító operátor munkakörbe.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • hegesztési technológia ismerete
  • a gyári hegesztőgépek (ARO) beállítása a dokumentáció alapján
  • nem megfelelő termék esetén a hegesztőgépek beállítása
  • termékismeret és minőségi követelmények ismerete
  • a termékek közötti átállás elvégzése a termékek validálásával
  • napi karbantartás
  • mérőeszközök ( tolómérő, ellenőrző sablonok)
  • a kompaktáló gép (Dupuy gép) működtetése
  • elektródák cseréje
  • mérőeszközök (tolómérő, ellenőrző sablonok)

Elvárások:

  • műszaki beállítottság
  • gyors felfogóképesség
  • méréstechnikai ismeretek
  • szakmunkás végzettség

Amit kínálunk:

  • hosszútávú, biztos munkalehetőség modern, baráti munkakörnyezetben
  • versenyképes juttatás (alapbér, műszakpótlék, cafeteria, bónusz)
  • bejárás támogatás