Az összes ajánlatunk: 300 db állás

Gyártásközi minőségellenőr

(Budapest, X. kerület (BKV busz- és villamosmegálló a cég előtt áll meg))

hivatkozási szám: MY-232

Megbízónk, az épületgépészeti piac számára állít elő termékeket, melyeket a végfelhasználás során víz- és gázcsőhálózatok, fűtési és klímarendszerek beépítésekor használnak. Megnövekedett feladataik ellátása érdekében keresünk munkatársat gyártásközi minőségellenőr pozícióba

Feladatok:

  • aktív részvétel új termék gyártásindításában
  • a gyártott termékek minőségellenőrzése a gyártás teljes folyamatában a mintavételi előírások és termékdokumentációk szerint
  • az alapanyagok és a vásárolt termékek minőségellenőrzése az előírásoknak megfelelően
  • minőségi problémák, reklamációk kivizsgálásában közreműködés
  • minőségbiztosítási dokumentációk vezetése, kezelése
  • műszaki, biztonsági és munkavédelmi előírások betartása

Elvárások:

  • középfokú műszaki végzettség
  • néhány éves gyártásközi minőségellenőri / végtermék ellenőri / minőségellenőrzési szakmai tapasztalat
  • műszaki rajzolvasási ismeretek
  • jártasság mérőeszközök használatában: tolómérő, falvastagság mérő, mikro mérő
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • folyamatosan fejlődő munkakörnyezet és eszközpark
  • hosszú távú munkalehetőség
  • fix alapbér + műszakpótlékok + egyéb juttatások