TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 336 db állás

Gyártósori összeszerelő

(Győr)

Hivatkozási szám ŐD-378

AZONNALI KEZDÉSSEL!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Hőcserélők, olajszűrők összeszerelése
  • Alapvető minőségellenőrzési feladatok
  • Munkakörnyezet tisztán tartása

Elvárások:

  • Végzettség: minimum 8 általános
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Előnyt jelent: termelő vállalatnál szerzett munkatapasztalat, autóipari gyakorlat
  • Jó kézügyesség, gyors, önálló munkavégzés
  • Többműszakos munkarend vállalása (3 műszakos 8 órás munkarend)

Amit kínálunk:

  • Magas technológiájú, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • Nettó kereseti lehetőség: 195.000 - 230.000 Ft/hó
  • Béren kívüli juttatások: műszakpótlék (délután 18-22 óra között 30 %; éjszaka 22-06 óra között 45 %), túlórapótlék, mozgó bér, munkába járás térítése (100 % tömegközlekedés esetén; 15 Ft/km gépkocsival)
  • Kiemelkedő cafetéria rendszer: éves bruttó 403.500 Ft
  • Kedvezményes étkezési lehetőség, szociális juttatási csomag
  • Biztos, stabil munkahely
  • Igény esetén ingyenes szállás biztosítása