TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 430 db állás

Gyártósori összeszerelő

(Győr, Győr-Moson-Sopron megye)

Hivatkozási szám ŐD-378

Győri globális, piacvezető autóipari partnercégünk számára keresünk munkatársakat Gyártósori összeszerelő pozícióba

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • hőcserélők, olajszűrők összeszerelése
  • alapvető minőségellenőrzési feladatok
  • munkakörnyezet tisztán tartása

Elvárások:

  • Végzettség: minimum 8 általános
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Előnyt jelent: termelő vállalatnál szerzett munkatapasztalat, autóipari gyakorlat
  • Jó kézügyesség, gyors, önálló munkavégzés
  • Többműszakos munkarend vállalása (3 műszakos 8 órás munkarend)

Amit kínálunk:

  • Magas technológiájú, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • Bruttó 230.000 Ft havi bér és átlag 5 %-os mozgó bér
  • Cafeteria rendszer: éves bruttó 403.500 Ft
  • Kedvezményes melegétkezési lehetőség helyben (500 HUF / adag)
  • Munkába járás támogatása: autóval 15 Ft/km, busz-és vonatbérlet esetén 100%-ban
  • Kiemelkedő vállalati sportolási és szociális juttatási csomag
  • Biztos, stabil munkahely