TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 393 db állás

HR adminisztrációs ügyintéző

(Vas megye)

Hivatkozási szám PS-2630

Partnerünk svájci székhelyű szolgáltató cég, akik több mint 20 országban támogatják ügyfeleiket banki, biztosítási, telekommunikációs és egészségügyi szektorban. Hosszú évek óta stabil nemzetközi ügyfélkörrel rendelkeznek, és átfogó megoldásokat nyújtanak a Business Process Services kulcsfontosságú területein. Bővülő csapatukba HR adminisztrációs ügyintéző munkatársakat keresünk, PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • havi bérszámfejtés elkészítése német ügyfelek számára a német törvények és jogszabályok figyelembevételével
  • munkavállalók be- és kiléptetése, a dolgozók adataiban bekövetkező változások kezelése, munkáltatói igazolások készítése
  • kapcsolattartás a dolgozókkal, a társosztályokkal, hatóságokkal, illetve a német kollégákkal
  • folyamatleírások készítése, a folyamatokban és jogszabályokban bekövetkező változások nyomon követése

Elvárások:

  • középfokú végzettség és gazdasági érdeklődés
  • középszintű német nyelvtudás (területtől függően írásban is elég lehet)
  • tanulási hajlandóság, nyitottság
  • kiváló kommunikációs és együttműködési készség
  • haladó MS-Office ismeretek (SAP ismerete előny)

Amit kínálunk:

  • folyamatos szakmai képzés pozícióra szabottan
  • átfogó betanulási program
  • béren felüli plusz juttatások (pl.: Cafeteria, bejárási támogatás, sportkártya stb.)
  • céges buszjárat a Szombathely-Körmend-Zalaegerszeg vonalon