TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 556 db állás

HR gyakornok - Budapest, XI. kerület

(Budapest vonzáskörzete)

Hivatkozási szám ZK-4234

A robot - és automatizáció-technológia szakértőjeként Partnerünk az egyik vezető iparirobot-gyártó.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Toborzási folyamatokban való aktív részvétel (adatbázisok szűrése, önéletrajzok kezelése, interjúszervezés),
  • Képzés- és oktatásszervezés,
  • Prezentációk, statisztikák készítése,
  • HR vezető és a HR partnerek támogatása,
  • HR adminisztrációs feladatok teljes körű ellátása.

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Heti min. 24 órás munkavégzés és minimum 6 hónap munka vállalása,
  • Középszintű angol és német nyelvtudás,
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • Önálló munkavégzésre való képesség.

Amit kínálunk:

  • Br. 1500 Ft-os órabér
  • Rugalmas, sulihoz illeszthető munkaidő
  • Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség - később akár főállásban is.
  • Diplomamunka elkészítésében való segédkezés
  • Hosszútávú munkalehetőség