TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 430 db állás

HR gyakornok - Budapest, XIII. kerület

(Budapest vonzáskörzete)

Hivatkozási szám ZB-2179

A világ vezető gyártó cégének fóti központjában rezgésdiagnosztikai és irányítástechnikai vezérlőrendszerek összeszerelésével foglalkoznak, melyet egyedi vevői megrendelések alapján készítenek el. A berendezéseket olaj- és gázipari létesítmények energiaellátására, illetve gáztranzit vezetékek nyomásfokozó kompresszor állomásainál alkalmazzák szerte a világban. Az erőforrások bővítésének köszönhetően több munkakör is megnyílt -Budapesten is, így az alábbi pozícióra is várunk jelentkezőket!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • A Hr mindennapi munkájának támogatása
  • Jelöltek szakmai előszűrése, interjúk szervezése, a kiválasztási folyamat nyomon követése
  • A munkavállalók belépési folyamatának koordinálása, beilleszkedésének segítése
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • MS Office ismerete
  • Heti min. 30 óra vállalása
  • Önálló munkavégzés, cél és határidő orientált látásmód
  • Magabiztos angol nylevtudás

Amit kínálunk:

  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Dinamikus, fiatalos csapatban való munkavégzés
  • Br. 1300 Ft-os órabér
  • Rugalmas munkaidő beosztás
  • Hosszútávú diákmunka