TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 438 db állás

HR gyakornok - Budapest, XIII. kerület

(Budapest, XIII. kerület)

Hivatkozási szám ZG-2687

Érdekel a HR világa? Szívesen kipróbálnád magad egy multinál? Ha jól beszélsz angolul és suli mellett is ráérsz 20-25 órában, akkor itt a helyed!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • HR csapat napi munkájának támogatása
  • Adatok begyűjtése és rögzítése a belső rendszerben
  • Új munkavállalók szerződéseinek előkészítése
  • Belépési folyamat segítése (hétfő délelőttönként)
  • Riportok, kimutatások készítése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • HR iránti érdeklődés
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Csapatmunkára való hajlam.

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő (hétfőtől péntekig 8-17h között) Kiemelten fontos időszak: hétfő délelőtt!
  • Br. 1200 Ft-os órabér
  • Betekintés a HR világába, erős alapok megszerzése
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Szuper csapat, modern munkakörnyezet