TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 660 db állás

Hűtőgépkezelő

(Győr)

Hivatkozási szám PL-3945

Győri nemzetközi hátterű ipari szolgáltató partnercégünk megbízásából keresünk az alábbi pozícióba munkatársat: HŰTŐGÉPKEZELŐ

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Split és hidegvizes rendszerű klíma berendezések karbantartása
  • Épülettechnikai, légtechnikai berendezések karbantartása
  • Hibaelhárítási és tervezett karbantartási, javítási feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Hűtőgépszerelő végzettség
  • Karbantartási, gépbeállítási munkákban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási rendszer, választható béren kívüli juttatások
  • Multinacionális háttér
  • Képzési lehetőségek a szakmai fejlődés támogatására
  • Számítható, tervezhető munkarend