Az összes ajánlatunk: 314 db állás

Irodai asszisztens

(Irodai asszisztens / adminisztrátor (diákmunka))

Hivatkozási szám ZW-1228

A WHC csoport 1990-ben alakult azzal a céllal, hogy partnereinek teljes körű szolgáltatást nyújtson gazdasági- és humán területen. Ma már az ország egyik legnagyobb tanácsadó cégeként vagyunk jelen és támogatjuk ügyfeleinket munkaerő-közvetítés, munkaerő-kölcsönzés, diákmunka és HR outsourcing igények esetén is. Budapesti, belvárosi irodánkba keressük hosszú távú együttműködésben gondolkodó Front Office munkatársunkat, aki képviseli cégünket a beérkező munkavállalók és partnereink irányába is.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Munkaerő - toborzási, - kiválasztási feladatokban való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás a pályázókkal
  • HR nyilvántartó rendszerek működtetésében való részvétel
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Projektvezetők munkájának támogatása

Elvárások:

  • NAPPALI tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Heti 20-25 óra vállalása
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • fiatalos környezet
  • versenyképes fizetés
  • jó hangulat - szuper csapat
  • rugalmas munkaidő