Az összes ajánlatunk: 353 db állás

Irodai asszisztens

(Újhartyán )

hivatkozási szám: ZR-1996

Partnerünk a polimer alapú megoldások prémium-márkájaként nemzetközi piacvezető szerepet tölt be az építőipar, az autóipar és az ipar területén.

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Hr támogatása és mindennapi munkájának segítése.
  • Beérkező önéletrajzok feltöltése a belső rendszerbe.
  • Interjúk szervezése, előkészítése.
  • Telefonok és e-mailek kezelése.
  • Iratok rendezése, adminisztrációs feladatok ellátása.
  • Adatgyűjtés, Back Office feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony Bsc/Msc képzésen
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás (leginkább írásban)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő – heti min. 25 óra (hétfőtől péntekig)
  • Utazástámogatás
  • Barátságos munkakörnyezet
  • Bruttó 1200 Ft-os órabér