Az összes ajánlatunk: 353 db állás

Junior könyvelő

(Budapest)

hivatkozási szám: FP-1974

Megbízónk Európa vezető számviteli, könyvvizsgálói, adószakértői, bérszámfejtési tevékenységet ellátó vállalata, mely magas minőségben nyújt pénzügyi szolgáltatásokat multinacionális partnerei részére. A budapesti szervezet folyamatos bővülése kapcsán pályakezdő / junior pozícióba keresünk munkatársakat.

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • napi könyvelési feladatok ellátása
  • részvétel a havi zárási feladatokban
  • mérleg beszámolók előkészítése
  • senior munkatársak részére a jelentések összeállításához szükséges adatok előkészítése
  • egyszerű kimutatások, riportok készítése

Elvárások:

  • felsőfokú, befejezett gazdasági végzettség
  • pályakezdő vagy maximum 2 év tapasztalat
  • megalapozott számviteli ismeretek
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • magabiztos MS Office ismeretek (erős Excel tudás)
  • precíz, megbízható munkavégzés
  • logikus gondolkodás
  • szakmai fejlődési igény

Amit kínálunk:

  • hosszútávú, megbízható fejlődési lehetőség, tervezhető karrierúttal
  • folyamatos, modulokból álló szakmai képzések (pénzügyi, számviteli, adózási területen)
  • nemzetközi számviteli rendszerek megismerésének lehetősége: USGAAP, IFRS
  • alapbéren felüli juttatások (Cafeteria)
  • lakhatási támogatás Budapestre költöző munkavállalóknak
  • kedvezményes sportolási és étkezési lehetőség
  • gyümölcsnap/ rendszeres közösségi események
  • modern munkakörnyezet, támogató infrastruktúrával
  • fiatal, rugalmas csapat