Az összes ajánlatunk: 300 db állás

Karbantartási csoportvezető német nyelvtudással

(Győr vonzáskörzete)

hivatkozási szám: KW-70

KARBANTARTÁSI CSOPORTVEZETŐ pozícióba várjuk, amennyiben szívesen lenne egy bővülő, fejlődő csapat tagja. Német nyelvtudását és technikusi vagy mérnöki tudását külföldi szakmai vezetővel együttműködve kamatoztathatja megbízónk vállalatánál. Munkavégzés helye: Győr vonzáskörzete

Feladatok:

  • villamos karbantartói csapat munkájának koordinálása, vezetése
  • karbantartási folyamatok szervezése, tervezése
  • gyártással való szoros együttműködés
  • folyamatok fejlesztése

Elvárások:

  • elektronikai területen karbantartó technikusként vagy mérnökként szerzett néhány év szakmai és vezetői tapasztalatot és továbbra is szívesen dolgozna hasonló pozícióban
  • képesnek érzi magát néhány fős villamos karbantartói csapat vezetésére, külföldi karbantartásvezető útmutatásai alapján
  • szóban és írásban is aktív, jó német nyelvtudással rendelkezik

Amit kínálunk:

  • vonzó juttatási csomag
  • lapos szervezet, gyors döntési mechanizmusok
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • nappali munkarend