TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 547 db állás

Karbantartási vezető

(Komárom-Esztergom megye)

Hivatkozási szám KA-2545

Komárom-Esztergom megyei partnerünkhöz keresünk Karbantartás vezető munkatársat. Megbízónk gyártmányai az autóiparban csúcsminőséget képviselnek. Folyamatos megrendeléseik vannak az összes jelentős autógyártótól. Modern technológiával, korszerű gépekkel folyik a gyártás. Biztosítva a töretlen fejlődést, és a szakmai tudás bővítésének lehetőségét munkatársainak. A gyár kiválóan megközelíthető helyen található, forgalmas utak metszéspontjában.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Gépek rendelkezésre állásának biztosítása
  • Karbantartási tervek készítése és aktualizálása
  • Megelőző karbantartások megtervezése, ellenőrzése, gépi hibaelhárítás
  • Karbantartók szakmai támogatása, oktatása, napi munka megszervezése
  • Tartalék alkatrész felhasználás ellenőrzése
  • Kisebb gépépítési/gépfejlesztési projektekben való részvétel
  • Kapcsolattartás gépgyártókkal, gépbeszállítókkal és külső partnerekkel
  • Beruházási és költségtervek nyomon követése

Elvárások:

  • Gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettség
  • Autóiparban/fémiparban szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Pneumatikai, hidraulikai ismeretek
  • Angol nyelv kommunikációs használata
  • Számítógépes MS Office ismeret
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret

Amit kínálunk:

  • Stabil munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiemelkedő bérezés