Az összes ajánlatunk: 314 db állás

Kontroller

(Győr - Ipari Park)

Hivatkozási szám KG-2223

Győr-Moson-Sopron megyei nemzetközi autóipari beszállító partnercégünk részére, a kontroller terület felépítése és kialakítása céljából KONTROLLER munkatársat keresünk.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • költségkimutatások, napi / heti / havi kontrolling riportok készítése
  • részvétel havi / éves zárásokban éves beszámoló elkészítésében pénzügyi információk adásával
  • üzemi teljesítmények értékelése, megtakarítási folyamatokhoz kontrolling riportok készítése, gépek működési hatékonyságának elemzése, stb.
  • budget tervezés, monitoring
  • árbevétel és költségek tervezése, eredmény előrejelzés
  • projektértékelés, eltéréselemzés
  • kontrolling rendszerek fejlesztése
  • együttműködés a németországi anyacéggel és a hazai társosztályokkal

Elvárások:

  • felsőfokú, gazdasági végzettség
  • néhány éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • aktív, középfokúi német nyelvtudás szóban és írásban (anyacéggel szoros együttműködés)
  • SAP / egyéb ERP rendszer ismerete
  • erős Excel tudás

Amit kínálunk:

  • alapbéren felüli juttatások (bónusz, cafeteria)
  • bejárási támogatás
  • nemzetközi munkakörnyezet