Az összes állásajánlatunk a rendszerben: 284 Állás

Méréstechnikus

(Tatabánya)

hivatkozási szám: FD-577

Tatabányai partnerünk részére MÉRÉSTECHNIKUS munkakörbe keresünk kollégát. A vállalat autóipari elektronikai termékeket gyárt, folyamatosan bővül és fejlődik, széles körű juttatásokat biztosítva kollégái számára.

Feladatok:

  • Mérési igények felvétele, a szükséges mérésidők kiszámolása, majd a mérések elvégzése, dokumentálása
  • Mérőeszközök nyilvántartása, felügyelete, valamint az egyszerűbb eszközök kalibrálása
  • Mérőeszközök napi - külön szakismeretet nem igénylő – karbantartása
  • A termék auditokhoz kapcsolódó mérések elvégzése

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Alap-, optikai- és tapintó- programozható mérőeszközök ismerete, használatukban való jártasság
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Angol nyelvismeret rajzolvasási és programozási szinten
  • Minőségbiztosítási alapismeretek (SPC, MSA, PPAP)
  • Minőségre törekvés, önálló munkavégzés
  • Csapatszellem
  • CT állomás használatának ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Alapbéren felül cafeteria, céges buszjárat, egyéb juttatások (kedvezményes étkezés, sportolási lehetőség)