TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 393 db állás

Mérnökség támogató specialista (olasz nyelvtudással)

(Fót - céges buszjáratok közlekednek Budapest Örs vezér tér és Újpest Központtól)

Hivatkozási szám JG-2594

A világ vezető gyártó cégének fóti mérnökségi központjában rezgésdiagnosztikai és irányítástechnikai vezérlőrendszerek összeszerelésével foglalkoznak, melyet egyedi vevői megrendelések alapján készítenek el. A berendezéseket olaj- és gázipari létesítmények energiaellátására, illetve gáztranzit vezetékek nyomásfokozó kompresszor állomásainál alkalmazzák szerte a világban. Az erőforrások bővítésének köszönhetően több munkakör is megnyílt, így az alábbi pozícióra is várunk jelentkezőket!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Mérnökség operatív támogatása
  • Csapatok közötti kommunikáció segítése
  • Határidők monitorozása, betartatása,
  • Budget követése, kimutatások, riportok készítése
  • Belső rendszer adatainak frissítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (preferáltan műszaki)
  • Folyékony olasz és angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Precizitás
  • Gördülékeny kommunikáció

Amit kínálunk:

  • Multinacionális, modern környezet
  • Bejárás támogatása (céges buszok, illetve kiemelt üzemanyag támogatás
  • Sportolási lehetőség
  • Kedvezményes étkezés
  • Alkalmankénti Home Office