Az összes állásajánlatunk a rendszerben: 284 Állás

NPI projektmérnök

(Fejér megye)

hivatkozási szám: FF-60

Szeret műszaki projektekben dolgozni és van is már tapasztalata ezen a területen? Fejér megyei autóipari beszállító partnerünk bővülő csapatába keresünk angol vagy német nyelvtudással rendelkező munkatársat a következő pozícióba: NPI PROJEKTMÉRNÖK

Feladatok:

  • Új termék bevezetésének és sorozatgyártásának koordinálása
  • Gyártásban és raktározásban zajló fejlesztési projektek megtervezése, végrehajtása, koordinálása
  • Műszaki projektek (gyártósor áthelyezés) vezetése és támogatása
  • Műveleti utasítások elkészítése és karbantartása
  • Új termékek és szerszámok gyártásba vétele

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Német és/vagy angol nyelv középszintű ismerete
  • Lean manufacturing/TPS ismerete
  • Külföldi betanulás vállalása
  • Megbízhatóság, kreatív és önálló munkavégzés
  • Előnyt jelent: mindkét nyelv ismerete, autóipari tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Megbízható vállalati háttér
  • Jó hangulatú, profi csapat