TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 441 db állás

Operátor-gépkezelő

(Győr, Győr-Moson-Sopron megye)

Hivatkozási szám AR-195

Szeretnél nyugodt, családias környezetben dolgozni, ahol fontos a munkahelyi megbecsülés? Akkor nálunk a helyed! Jelentkezz most! Autóipari műanyag alkatrészek és kiegészítők gyártásával foglalkozó partnercégünk részére keresünk munkatársakat operátor-gépkezelő munkakörbe!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Egy vagy több fröccsöntő gép által legyártott termékek kezelése, vizsgálata a termékdossziéban meghatározott előírások szerint
  • A termékeken utómunkálatok elvégzése (sorjázás,szerelés, jelölés) a munkautasítások alapján
  • Üzemkörnyezet, munkaasztal, gépkörnyezet takarítása, tisztán tartása

Elvárások:

  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • Interjún elért sikeres eredmény
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Jó látás, kézügyesség

Amit kínálunk:

  • Műszakpótlék
  • Jelenléti bónusz
  • Eseti prémium
  • Munkába járás támogatása
  • A feladatok megfelelő elvégzéséhez betanulási idő áll rendelkezésre