Az összes állásajánlatunk a rendszerben: 284 Állás

Operátor (Könnyű fizikai munka)

(Fejér megye (M1-es autópálya, 1-es főút mentén))

hivatkozási szám: FV-47

Szeretnél egy stabil, piacvezető vállalatnál dolgozni, ahol biztos jövedelem és kiemelkedő alapbéren felüli juttatások várnak? Ha mindez felkeltette az érdeklődésed, akkor jelentkezz OPERÁTOR (Könnyű fizikai munka) munkakörbe! (A vállalat az M1-es autópályáról és az 1-es számú főútról is könnyen megközelíthető, a munkába járást a cég kiemelkedő mértékben támogatja, júniustól céges buszjárat is igénybe vehető.)

Feladatok:

  • Mechanikai és elektronikai szerelési feladatok elvégzése, műveleti utasítások alapján
  • Tesztelési és minőség-ellenőrzés

Elvárások:

  • Min. általános iskolai végzettség
  • Jó látás (szemüveg nem akadály)
  • Alapszintű számítógépes ismeretek (Internet, Word)
  • Több műszakos munkarend vállalása: 4 műszak, 8 órában (3 nap délelőtt, utána 32 óra pihenő, majd 3 nap éjszaka, utána két nap pihenő, majd 3 nap délután, utána egy nap pihenő)

Amit kínálunk:

  • Bruttó 200.000 Ft alapbér
  • Cafeteria: évi bruttó 200.000 Ft
  • Hétvégi műszakpótlék
  • INGYENES céges buszjáratok az alábbi települések érintésével indulnak júniustól: Tatabánya, Szár, Újbarok, Biatorbágy, Páty, Zsámbék, Mány, Bicske
  • Kiemelkedő támogatás autóval történő bejárás esetén: 15 Ft/km adómentesen + adóköteles kiegészítés, autópálya matrica két megyére szükség szerint
  • Meleg étkezési támogatás
  • Saját fitneszterem