Az összes ajánlatunk: 270 db állás

Pénzügyi gyakornok

(Budapest, XII. kerület)

hivatkozási szám: TE-684

Szeretnél egy multinacionális cégnek dolgozni? Beszélsz angolul, pénzügyi vagy IT területen tanulsz és szeretnéd ezeket a mindennapjaidban használni? Multinacionális partnerünk számára keresünk Gyakornokokat pénzügyi területre

Feladatok:

  • Pénzügyi osztály munkájának segítése
  • Prezentációk, kimutatások készítése
  • Dokumentumok nyomtatása, scannelése, iktatása, adatfeldolgozás
  • Excel alapú, belső szoftverben történő adminisztráció
  • Megbeszélések szervezése

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony Msc/Bsc képzésen (pénzügyi vagy IT területen)
  • Aktív, MAGABIZTOS angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • SAP/Oracle ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Munkaidő: minimum heti 30 óra, rugalmasan
  • Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület
  • Bérezés: nettó 1000 ft/óra