TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 393 db állás

Pénzügyi gyakornok - Veresegyház

(Veresegyház)

Hivatkozási szám ZG-2699

Gyakorlati helyet keresel? Vagy csak szívesen dolgoznál suli mellett? Ha érdekel a pénzügy világa és szívesen dolgoznál egy multinál, akkor jelentkezz!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Pénzügyi csapat napi munkájának támogatása
  • Riportok készítése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Excelben való rögzítés

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • Heti min. 20 óra vállalása (hétfőtől péntekig 8:30-16:30)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Angol nyelvtudás - írásban főként.

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség.
  • Sulihoz illeszthető munkarend
  • Br. 1500 Ft-os órabér
  • Utazás támogatás