TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
Szeretnék több állásajánlatot! Maradok ennél az egynél!

Az összes ajánlatunk: 388 db állás

Pénzügyi kontroller

(Budaörs)

Hivatkozási szám PC-2525

Megbízónk, az építőipar kiemelkedő képviselője, hazai és nemzetközi piacon egyaránt. A cégcsoport a világ öt kontinensén 50 országban van jelen és évente 100.000 projektet bonyolítanak le. Magyarországon 1991 óta van jelen és autópálya- és útépítési feladatok mellett különleges mérnöki létesítmények, valamint városrehabilitációs és közműépítési megbízások kivitelezőjeként az iparág élvonalába tartozik. A cégcsoport több mint 60 éve működő sikeres leányvállalatának csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • építőipari projektekhez kapcsolódó könyvelések ellenőrzése
  • könyvelt tételek helyességének vizsgálata
  • a gazdasági terület által összeállított adatok ellenőrzése
  • közbeszerzésekhez kapcsolódó alvállalkozói számlák kezelése, egyeztetése a társosztályokkal
  • beszállítói számlákhoz kapcsolódó szerződések ellenőrzése

Elvárások:

  • középfokú gazdasági végzettség
  • mérlegképes könyvelői képesítés
  • több éves, pénzügyi-számviteli területen szerzett tapasztalat
  • számviteli folyamatok és számviteli törvény alapos ismerete
  • integrált vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent
  • építőiparban vagy energiaiparban szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • stabil, nemzetközi vállalati háttér
  • változatos szakmai tudást igénylő projektek
  • béren kívüli juttatási csomag (cafeteria, bónusz rendszer)
  • munkába járás támogatása