TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 424 db állás

Programozás élményalapú oktatása

(Kecskemét)

Hivatkozási szám CF-2483

Partnerünknél 6-18 éves diákok játszva sajátítják el a programozás alapelveit, kreatívan alkotnak. Meghatározott, kötött tanterv alapján tanítanak 6-12 fős csoportokat. Légy te is az oktatói csapat tagja!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • programozás élményszerű átadása
  • meghatározott tanterv követése
  • 6-12 fős csoportok játékos tanítása
  • A tanítás 09.16-tól kezdődően minden hétköznap 15.00-tól 18.15-ig tart, illetve szombat délelőttönként.
  • JELENTKEZZ bátran és megbeszéljük, hogy mely időpontokban tudsz bent lenni.

Elvárások:

  • nyitottság a gyerekek tanítására, esetleg tanítási tapasztalatok
  • informatikai ismeretek, programozás iránti nyitottság
  • kiváló kommunikációs készségek
  • jó megjelenésű, határozott fellépés
  • kreativitás, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • rugalmas munkavégzés - lehetőséged van több, de akár csak egy nap vállalására is
  • kellemes légkörű, jól megközelíthető munkahely
  • hosszútávú lehetőség