Az összes állásajánlatunk a rendszerben: 284 Állás

Projektvezető

(Budapest)

hivatkozási szám: KQ-346

Partnercégünk egy magyar tulajdonú cégcsoport egyik tagjaként automatizált raktártechnológiai megoldásokat kínálnak az intra-logisztika területén saját fejlesztésű szállítópályákkal és anyagmozgató rendszerekkel, melyeket fejlesztenek, terveznek, gyártatnak ügyfeleik igényeinek megfelelően. A megrendelők és a gyártás közötti teljes kapcsolattartás lefedésére keressük újonnan nyílt pozíciójukba projektvezető munkatársukat.

Feladatok:

  • az üzleti igények megértése, ezek alapján a tervezési szakterülettel közösen projekt ütemtervek készítése
  • megrendelői és alvállalkozói szerződések menedzselése
  • aktív részvétel ajánlatok elkészítésében – kivitelezési feladatok egyeztetésében és avonatkozó ütemezési feladatok elvégzésében
  • külső- (megrendelő, alvállalkozók, beszállítók) és belső partnerekkel (pénzügy, számlázás, gyártáselőkészítés, szerelésvezetés) történő kapcsolattartás, információ áramlás biztosítása
  • aktív részvétel kooperációkon
  • helyszíni alvállalkozói kooperációk megtartása
  • kivitelezési határidők figyelemmel kísérése és betartatása
  • projekt dokumentáció készítése, karbantartása, nyilvántartások vezetése

Elvárások:

  • gépész-, vagy villamosmérnöki végzettség
  • aktív középfokú angol nyelvtudás (német nyelvtudás előnyt jelent)
  • MS Project ismerete, gyakorlati szinten
  • PMP, IPMA, vagy Prince2 minősítés megléte előnyt jelent
  • minimum 3 éves projektvezetői tapasztalat gépészeti szereléseken, kivitelezésen
  • jó szervezőkészség
  • megoldásorientált gondolkodás
  • precíz, minőségi munkavégzés
  • B” kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • alapfizetésen felüli juttatási elemek
  • gépjármű és a munkavágzést támogató eszközök
  • intenzíven fejlődő vállalati háttér
  • innovatív szakmai környezet
  • folyamatos képzések
  • külföldi terjeszkedés előtt álló szervezet