TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 375 db állás

Raktáros

(Kunszentmiklós)

Hivatkozási szám BS-245

Szeretnél egy stabil hosszú távú munkahelyen dolgozni? Nincs targoncás jogosítványod, de raktározásban van már tapasztalatod? Jó fizikummal rendelkezel? Akkor TÉGED KERESÜNK.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Beérkező árú ellenőrzése lista alapján
  • Termékek összekészítése, csomagolása
  • Komissiózés, anyagmozgatás

Elvárások:

  • Jó fizikum
  • Raktározási tapasztalat
  • Előny a targoncavezetői engedély

Amit kínálunk:

  • 2 műszakos munkarend (6:00-14:00-ig és 14:00-22:00-ig)
  • Béren kívüli juttatási csomag ELSŐ naptól kezdve
  • Bejelentett munkaviszony
  • Határozatlan idejű szerződés (3 hónap próbaidő)
  • Nagyvállalati, de családias légkör
  • Komoly betanítás és folyamatos mentorálás
  • TELJES utazási támogatás autóval történő munkába járás esetén
  • Targoncás képzés biztosítása
  • INGYENES szálláslehetőség távolról érkező munkavállalóknak
  • 13. havi fizetés