Az összes ajánlatunk: 253 db állás

Recepciós diákmunka - Dunaharasztin vagy Szigetszentmiklóson

(Dunaharasztin vagy Szigetszentmiklóson)

hivatkozási szám: ZS-897

Recepciós diákmunkatársat keresünk partnercégünkhöz Dunaharasztira vagy Szigetszentmiklósra azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • Telefonközpont kezelése, hívások fogadása, továbbirányítása
  • Vendégek fogadása
  • Partnerekkel való kapcsolattartás, időpontok egyeztetése
  • Iroda üzemeltetésével kapcsolatos adminisztráció
  • Postaforgalom lebonyolítása
  • Kollégák munkájának támogatása

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Határozott, rátermett, magabiztos személyiség
  • Igényes megjelenés
  • Angol nyelvtudás előny!

Amit kínálunk:

  • Sulihoz illeszthető munkabeosztás:
  • Munkaidő: 08:00-16:00 (rugalmas, azokon a napokon, amikor ráérsz)
  • Bér: nettó 900 Ft/óra
  • Barátságos munkakörnyezet