TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 660 db állás

Robot karbantartó

(Győr)

Hivatkozási szám PN-4664

Győri nemzetközi gyártó partnercégünk számára keresünk bővülés céljából ROBOT KARBANTARTÓ pozícióba munkatársakat.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Robotok (ABB, FANUC, KUKA) és ipari kamerák (COGNEX) rendelkezésre állásának biztosítása.
  • Megelőző karbantartások elvégzése a robotokon és megfogókon
  • Kisebb program módosítások végrehajtása.
  • Cellaépítési/cellafejlesztési projektben való részvétel.

Elvárások:

  • Automatizálás vagy mechatronikai technikusi végzettség
  • Alapszintű angol nyelvismeret
  • 2 éves termelővállalatnál szerzett robot karbantartási szakmai tapasztalat
  • Megfogó rendszerek, kamerák ismerete
  • alapvető programozási ismeretek
  • Pneumatikus és hidraulikus rendszerek ismerete
  • Automatika és vezérléstechnika ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes és SAP ismeretek
  • PLC vezérlések ismerete előny
  • Jó rajzolvasási készség
  • Önálló munkavégzés jó logikai képesség
  • problémamegoldó képesség
  • folyamatos 12 órás munkarend vállalása
  • Ipari robotos rendszerekkel szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fejlődési, tanulási lehetőség
  • Cafeteria
  • Éves bónusz
  • Havi mozgóbér
  • Karácsonyi bónusz
  • Útiköltség térítés