TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 399 db állás

Süllyesztékes kovács

(Kecskemét)

Hivatkozási szám SH-1979

Hétfőtől-péntekig tartó munkavégzésre keresünk fiatalos csapatba, Süllyesztékes kovácsokat!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Vésőfejek gyártása, félkész termékből
  • Présgép kezelése
  • Gyártási folyamat dokumentálása

Elvárások:

  • Fémipari végzettség előny de nem feltétel
  • Jó fizikum
  • 3 műszak vállalása
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • 3 műszakos munkarend (Hétfőtől Péntekig történő munkavégzés)
  • Havi Bruttó 270 - 300 000 Ft kereseti lehetőség
  • Nettó 20000 Ft Cafeteria juttatás készpénzben megváltva.
  • Céges buszjárat Nagykőrösről, Kiskunfélegyházáról
  • Modern, magas minőségtudatos munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Bejárási támogatás
  • Hosszútávú lehetőség