Az összes ajánlatunk: 408 db állás

Szerszámkészítő

(Győr-Moson-Sopron megye)

hivatkozási szám: ZN-114

Győr-Moson-Sopron megyei nemzetközi autóipari partnercégünk megbízásából keresünk az alábbi pozícióba munkatársat: SZERSZÁMKÉSZÍTŐ

Feladatok:

  • A gyártóeszköz gyártás és karbantartás szerszámkészítőt érintő feladatainak elvégzése
  • Gyártóeszköz részegységeinek önálló elkészítése. Hiba feltárás a gyártóeszközön gyártott termék alapján
  • Gyártási feladatainak részeként az állagmegóváson felül a napi és heti területi- és gépápolásokat elvégzése részben a vonatkozó karbantartási utasítás szerint
  • Gyártási feladatok részeként az ellenőrzési és adatrögzítési feladatok elvégzése
  • Gyártási feladatok részeként az állagmegóváson felül a napi és heti területi- és gépápolásokat elvégzése részben a vonatkozó karbantartási utasítás szerint
  • ISO 9001 és ISO TS 14000 minőségügyi rendszer követelményeinek betartása

Elvárások:

  • szakirányú középfokú végzettség (szakiskolai vagy szakmunkás bizonyítvány vagy OKJ szakképesítés)
  • precíz munkavégzés
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Éves prémium
  • Negyedéves prémium
  • Cafeteria