Az összes ajánlatunk: 282 db állás

Szerviz-technikus

(Budaörsi központtal, országos munkavégzéssel)

hivatkozási szám: KL-788

Megbízónk a hazai logisztikai háttértámogatás kiemelt résztvevője, több mint 17 éve vannak jelen a piacon. Termékeik között a raktári automata-, és állványrendszerek, üzemberendezések, dobozok és tárolók szerepelnek. Az ügyféligény felmerülésétől kezdve, a tervek elkészítésén át az üzembe helyezésig és karbantartásig a teljes munkafolyamatot felügyelik. A megnövekedett megrendelői igények magas színvonalú és minőségi kiszolgálása miatt keresünk kollégát szerviz-technikusi pozícióba.

Feladatok:

  • a jelenleg 5 fős szerviz csapat tagjaként a cég által forgalmazott zártterű raktári automaták telepítése, beüzemelése, szervizelése országosan
  • kapcsolódó dokumentációk kezelése
  • aktív részvétel az éves, egymásra épülő szakmai képzéseken, melyek jogosultságot adnak a termékek karbantartásához
  • szoros együttműködés a szerviz-vezetővel és a társterületekkel (mérnökség, projektmenedzsment, vezetőség)

Elvárások:

  • középfokú elektrotechnikai, elektronikai vagy mechatronikai végzettség
  • nagyfokú utazási hajlandóság
  • angol vagy német nyelv aktív kommunikációs szintű ismerete
  • pontos, megbízható személyiség
  • önálló- és csapatmunkára való alkalmasság
  • szakmai érdeklődés, fejlődési igény
  • magas szintű, minőségi munkavégzés
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Tatabánya vagy környéki lakóhely előnyt jelent!

Amit kínálunk:

  • magas szintű, és minőségi alkatrészekkel, eszközökkel felszerelt szerviz autó
  • folyamatos szakmai képzések (külföldön is)
  • hosszú távú együttműködést és fejlődési lehetőséget adó szervezet
  • családias légkör