Az összes állásajánlatunk a rendszerben: 284 Állás

Szerviz-vezető

(Budaörs)

hivatkozási szám: KA-431

Megbízónk a jelöléstechnika kiemelkedő hazai képviselője. Tevékenységükkel teljes körű szolgáltatást nyújtanak közel 800 partnerüknek, lefedve ezzel a gyártó szegmens egészét, az élelmiszeripartól kezdődően, a gyógyszer- elektronika-agrár- háztartási vegyipar, fémiparon át. A folyamatos és maximális vevői elégedettség biztosítása a vállalat által szállított és gondozott berendezések megbízható működésén és kiváló szerviz kiszolgálásán alapul. Szakmai fejlődésük és bővülésük eredményeként budaörsi központjukba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe.

Feladatok:

  • az ügyfelektől beérkező szerviz igényekre történő aktív reagálás (árajánlat, alkatrészigény, szerviz támogatás)
  • 12 fős szerviz csapat napi feladatainak megtervezése, leosztása, koordinálása: szerviz-technikusok, mérnökök, szerviz tervező és elemző, szerviz asszisztens
  • a javítás alatt álló készülékek státuszának folyamatos nyomon követése, prioritások értékelése, helyszíni javítások, karbantartások egyeztetése
  • vevői adatbázis, munkalapok, szerviz bejelentő, heti munkafolyamatok rögzítése az Integrált Elektronikus Szerviz Munkairányító Rendszerben (MIT)
  • ügyféltörzs, cikktörzs, készletek, árajánlatok kezelése SAP-ban
  • vevői reklamáció esetén megoldási javaslat készítése
  • munkafolyamatok hatékonyságának növelése, KPI riportok készítése
  • javaslattétel a munkatársak képzésére, fejlesztésére
  • a területen működő minőségirányítási rendszer betartásának és fejlesztésének segítése
  • szoros együttműködés a társosztályokkal: ügyvezetés, készülék és kellékanyag értékesítés, beszerzés, logisztika, mérnökség

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki / gazdasági végzettség
  • középfokú angol nyelvtudás
  • 5 éves ipari / műszaki környezetben szerzett vezetői tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • ERP rendszer felhasználói szintű ismerete
  • strukturált gondolkodásmód
  • kimagasló ügyfél-orientált hozzáállás és magas szintű szolgáltatási készség
  • kiváló kommunikációs, szervezési és problémamegoldó képesség
  • precíz, minőségi munkavégzés

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség egy családias hangulatú, folyamatosan fejlődő és fejlesztő vállalatnál
  • alapbéren felüli juttatások (cafeteria, bónusz)
  • gépkocsi, laptop, telefon