TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 399 db állás

Tüzeléstechnikai folyamatirányítási műszerész

(Székesfehérvár)

Hivatkozási szám VA-2063

Nemzetközi hátterű, gyártó Partnercégünk Európában 11 országban, 50 telephellyel a repülőgépgyártás, kereskedelmi szállítmányozás, autóipar, építészet, építőipar és egyéb ipari piacok termelését, működését támogatják. Székesfehérvári üzemük globális hengerelt termékeket gyárt, mely magában foglalja az Öntödét, a Hengerművet és elsősorban az autóipari piacokra szállít termékeket. Az üzem folyamatos működésének biztosításához keresünk munkatársakat Tüzeléstechnikai / Üzemviteli technikus munkakörbe.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • A hengermű és az öntöde területén működő gáztüzelésű berendezések működésének folyamatos biztosítása
  • Tervezett és ad hoc jellegű karbantartási munkák elvégzése, dokumentálása
  • Hőkezelő kemencéken hőtechnika-bemérések végzése, kapott eredmények kiértékelése és dokumentálása

Elvárások:

  • Elvárások:
  • - Középfokú villamos vagy elektronikai műszerész végzettség
  • - Gázipari- vagy épületgépész-technikus OKJ-szakképesítés
  • - B kategóriás vezetői jogosítvány és rutin
  • - Folyamatos (6+2-es) munkarend vállalása betanulás után (délelőtt, délután és éjszaka) 8 órás munkaidővel
  • - Arcképes gázszerelő-igazolvány (beszerzésben segítünk)
  • PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!
  • ELŐNY: PLC vezérléstechnikai ismeretek
  • ELŐNY: Ipari gáztüzelő berendezés karbantartói szakképesítés és gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Amit kínálunk:
  • - Bruttó 400.000 Ft-os alapfizetés
  • - Szakmai fejlődési lehetőség
  • - Kimagasló műszakpótlékok
  • - Béren kívüli juttatási csomag (cafetéria színes választékban)
  • - 13. havi fizetés
  • - Egészségbiztosítás és életbiztosítás
  • - Önkéntes nyugdíjpénztár
  • - Utazástámogatás